//Vystúpenia
Vystúpenia2019-04-15T21:43:20+00:00
  • 6.1.2018 / Bal Gorolski / Mosty u Jablunkova / ČR
  • 16.2.2018  / Michalovce, Veľká sála MsKS / Zábavky a hry tanečné – Z TECHNICKÝCH PRÍČIN ZRUŠENÉ
  • 13.3.2018 o 9:00 hod. / Košice, Aula spol.centrum / Výchovný koncert
  • 14.3.2018 o 9:00 hod. / Košice, Aula spol.centrum / Výchovný koncert
  • 28.4.2018 / Košice, Divadlo Grand / Premiéra programu Rusnácka maňira 2.
  • 18.5.2018 o 18:00 hod. / Kechnec – obecný úrad
  • 1.6.2018 o 19:00 hod. / Banská Bystrica / V Bystrici nevídanô
  • 8.6.2018 / Kavečany, Amfiteáter / Urban Art Fest
  • 9.6.2018 o 15:30 hod. / Rimavská Sobota / Family day
  • 10.6.2018 o 17:30 hod. / Košice, Divadlo Grand / Prázdne javisko – voľné hľadisko XXI
  • 17.6.2018 o 17:30 hod. / Zemplínska Šírava / Amfiteáter Hôrka – Lúč
  • 20.-24.6.2018 / Košice / Cassovia Folkfest
  • 24.6.2018 / Kračunovce
  • 21.6.2018 / Košice / Karička slnovratu 2018
  • 29. – 30.6.2018 / Východná
  • 1.7.2018 / Kapušany
  • 23.7. – 4.8.2018 / USA / Zahraničná prezentácia / Utah-Idaho IOV Folkfestials 2018
  • 12.8.2018 / Bartošovce / 13. ročník regionálnych slávností
  • 18.8.2018 o 15:30 hod. / obec Jarabina /  Poznavaj a uchovavaj tradície svojich predkov
  • 25.8.2018 / Gemerský folklórny festival Rejdová  ( v jednaní )
  • 26.8.2018 / Harichovce / XXIV. Obecné folklórne slávnosti
  • 29.8.2018 / Čaňa / Deň obce
  • 8.9.2018 o 16:00 hod./ Výročie obce Lieskovec
  • 21.9.2018 / Bratislava / Zrkadlový háj / Rusnácka Manira 2
  • 22.9.2018 / Rimavská Sobota / Pod Sobotskou bránou
  • 13.10.2018 / Margecanske fajnoty / 12:45
  • 14.10.2018 / Michaľany / Mesiaca úcty k starším / 15:00
  • 17.10.2018 / Košice Teledom / 18:00-22:00
  • 21.10.2018 / Štrba /16:00 Kultúrny dom Štrba
  • 10.11.2018 / Budapešt / József Atilla Movelodesi ház /
  • 22.11.2018 Košice Dom umenia / Svetlo porozumenia /19:00
  • 7.12.2018 / Košice Štátne divadlo / Oceňovanie KSK  / 13:00
  • 9.12.2018 / Historická radnica Košice / Humanitný vianočný koncert / 16:30
  • 16.12.2018 / Mestské kultúrne stredisko Trebišov / predvianočný koncert – verejná generálka programu NĚ JEDEN, NĚ DVA AŇI ŇE TRI / 17:00
  • 18.12.2018 / Immaculata – FOLKLÓRNE VIANOCE / 17:00
  • 21.12.2018 / Výchovný koncert / Košice / 9:00 Železničné učilište
  • 24.1.2017 / Košice, Kulturpark – Bravo / Prezentácia knihy – Dom, v ktorom sa tancuje
  • 27.1.2017/ Košice, hotel Roca / Folkloristický ples Klubu 3F
  • 5.2.2017 / 16,30 hod. / Kavečany, Kultúrny dom / 35. výročie folklórnej skupiny Kavečianka
  • 18.3.2017 / Žilina, Mestské divadlo
  • 19.3.2017 / Stará Ľubovňa
  • 25.3.2017 / Dolný Kubín
  • 26.3.2017 / Prievidza
  • 28.3.2017 / Košice / Výchovný koncert
  • 31.3.2017 / Košice / Výchovný koncert
  • 22.2.2017 / Ždaňa / 1. abovský ples
  • 28.4.2017 / Košice, Horný Bankov / Revitalizácia lesoparkových zariadení
  • 29.4.2017 / Košice – Šaca, Kultúrne stredisko / Predpremiéra programu Zábavky a hry tanečné
  • 7.5.2017 / Košice, Štátne divadlo / Zábavky a hry tanečné
  • 25.5.2017 / Košice, Steel Aréna / 11. narodeniny Steel Arény
  • 26.5.2017 / Bratislava, Zrkadlový háj / Bratislavská premiéra programu Zábavky a hry tanečné
  • 11.6.2017 / Poniky / 21. ročník festivalu v Ponikoch
  • 17.6.2017 / Bánovce nad Ondavou / Bánovský čurbes
  • 22.6.2017 / Košice, Hlavná ul. / Karička
  • 25.6.2017 / Kavečany, amfiteáter / Cassovia folkfest
  • 10. – 24.7.2017 – PRÁZDNINY SÚBORU
  • 29.7.2017 / Lučenec
  • 6.8.2017 o 18:00 hod./ Zemplínske Jastrabie / Deň obce
  • 12.8 – 21. 8.2017 / Švajčiarsko / Zahraničná prezentácia / Fribourg – 43.ročník medzinárodného folk. festivalu / Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
  • 27.8.2017 o 17:00 hod. / Spišský Štvrtok / 10. ročník folklórnych slávností
  • 2.9.2017 o 12:25 hod. / Veľký Šariš / Deň otvorených dverí pivovaru Šariš
  • 6.9.2017 / Sklené Teplice / Konferencia MMS  (Machine Modeling and Simulations 2017)
  • 19.9.2017 / Košice / Slávnostné otvorenie – Humanitárna výstava – Žltý stan pomoci
  • 23.9.2017 / Česká republika, Horní Suchá / Fedrování s folklorem
  • 30.9.2017 o 18:00 hod. / Pálháza / Košice v Abaújsku
  • 7.10.2017 / Polievkový festival / Prezentácia Domu ľudového tanca
  • 8.10.2017 / Valaliky / Valalická paráda
  • 28.10.2017 / Martin / Zábavky a hry tanečné
  • 29.10.2017 / Žilina / Zábavky a hry tanečné
  • 17.11.2017 o 17:00 hod. / Oravské Veselé / 25. rokov firmy  ORAGRO
  • 18.11.2017 o 15:00 hod. / Košice – Spoločenský pavilón / Medzinárodný turnaj v zápasení
  • 29.11.2017 o 9:00 hod. / Rozhanovce / Výchovný koncert
  • 1.12.2017 / Košice, Štátne divadlo / Obchodná akadémia, Watsonova –  120. výročie školy
  • 5.12.2017 o 9:00 hod. / Čaňa / Výchovný koncert
  • 8.12.2017 o 19:00 hod. / Tatranská Lomnica / 10. výročie firmy Exact Systems
  • 9.12.2017 o 23:30 hod. / Double Tree by Hilton Košice / Vianočný večierok firmyMADE BY VACULIK, s.r.o.
  • 10.12.2017 / Košice, Historická radnica / Humanitný koncert
  • 18.12.2017 o 17:00 hod. / Košice – Košické Vianoce / Folklórne Vianoce Vlada Urbana
  • 9.1.2016 / Mosty u Jablunkova / BAL GOROLSKI / ČR
  • 7.2.2016 / Sabinov / REČI O GEMERI / – zrušené
  • 6.3 2016 / Rožňava / Divadlo Actores / REČI O GEMERI
  • 19.3.2016 / Dubnica nad Váhom/ MsDK / REČI O GEMERI / 20.00h
  • 20.3.2016 / Bratislava / DK Zrkadlový háj / REČI O GEMERI / 18.00h
  • 17.4.2016 / Levoča / Kino / REČI O GEMERI / 17.00h
  • 24.4.2016 / Poprad / Dom kultúry / REČI O GEMERI / 17.00h
  • 5.5.2016 / Košice / Župná olympiáda / Areál SOŠ Ostrovského
  • 6.5.2016 / Košice / Župná olympiáda / Areál SOŠ Ostrovského
  • 12.5.2016 / Košice / Výchovný koncert / ŠD Jedlíková
  • 21.5.2016/ Košice / Zemplínsky majáles
  • 4.6.2016 / Košice / FAMILY SAFETY DAY – USS KOŠICE
  • 5.6.2016 / Banské / 25. ROČNÍK ROZTOKY
  • 18.6.2016/ Krompachy /12.00
  • 18.6.2016 / Raslavice / RASLAVICKÉ SLÁVNOSTI
  • 22-25.6.2016 / Košice / CASSOVIA FOLKFEST
  • 26.6.2016 / Kamenica nad Cirochou / DNI OBCE
  • 29.6.2016 / Košice, Jedliková/ Výchovný koncert pre OA, Watsonova
  • 8.7.2016 / Detva / FSP DETVA / REČI O GEMERI
  • 24.7.2016 / Hervartov
  • 30.7.2016 / Švábovce
  • 31.7.2016 / Hatalov / DNI OBCE
  • 7.8.2016 / Zuberec / 41. PODROHÁČSKE FOLKLÓRNE SLÁVNOSTI
  • 10.8.2016 / Bidovce / Majstrovstvá sveta modelov veľkých rakiet
  • 12.8.2016 / Krivany / Amfiteáter
  • 14.8.2016 / 14.00 / Kamenica pri Sabinove
  • 14.8.2016 / 20.00 / Bardejovské kúpele / BARDEJOVSKÉ KÚPEĽNÉ DNI / 13.ročník
  • 20.8.2016 / Radvaň nad Laborcom
  • 21.8.2016 / Kapišová / ABY V ÚDOLÍ SMRTI BOLO VESELO / 5.ročník folklórneho festivalu
  • 28.8.2016 / Párnica/ 10. Párické Švábkovane
  • 3.9.2016 / Hanušovce nad Topľou
  • 9.-14.9.2016 / 27th SHANGHAI TOURISM FESTIVAL / Čína
  • – podporné „Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
  • 24.9.2016 / Čerhov / Vinobranie
  • 2.10.2016 / Košice / 93. Mezidnárodný maratón mieru
  • 9.10.2016 / Košice / 25. výročie založenia Gymnázia Park mládeže
  • 14.10.2016 / Košice / Teleregina
  • 28.10.2016 / Krompachy
  • 13.11.2016 / Snina / Deň úcty k starším
  • 23.11.2016 / Prešov / Natáčanie 10. výročia relácie Kapura
  • 3.12.2016 /Košice, Štátne divadlo Košice / JUBILEUM – Vlado Urban, život s tancom
  • 11.12.2016 /Košice, Divadlo Grand / CHOREOGRAFICKÝ VEČER – viac z tvorby Vladimíra Urbana
  • 8.12.2016 / Košice, Verejná knižnica J. Bocatia / Beseda a prezentácia knihy “Dom, v ktorom sa tancuje”
  • 16. 1. 2015 • Košice, Hotel  Košice • Ples Telegrafia
  • 17. 1. 2015 • Bajerov • Poľovnícky ples
  • 18. 1. 2015 • 16.00 h. • Levoča, MsKS • Repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 30. 1. 2015 • 9.00 h. • Košice • Výchovný koncert
  • 19. 2. 2005 • Košice • 40. výročie Gymnázium, Trebišovská 12
  • 21. 2. 2015 • Bratislava, DK Zrkadlový háj • Repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 22. 2. 2015 • Trenčín • Repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 6. 3. 2015 • Košice, Dom ľudového tanca • Výročná členská schôdza
  • 8. 3. 2015 • Michalovce, MsKS • Repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 15. 3. 2015 • Košice, Historická radnica • Benefičný koncert
  • 18. 3. 2015 • Košice • Výchovný koncert
  • 19. 3. 2015 • Gemerská Poloma • Výchovný koncert
  • 15. 4. 2015 • Košice, Divadlo Smer • Bez šepkára – talkshow Petra Kolcúna
  • 19. 4. 2015 • Košice, Štátne divadlo • Program súboru Železiar, Žezlo a DFS Železiarik
  • 26. 4. 2015 • Poprad, Dom kultúry • Repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 30. 4. 2015 • 17.00 h. • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov
  • 3. 5. 2015 • 14.00 h. • Gelnica, amfiteáter
  • 7. 5. 2015 • Košice, Alejová • Projekt Erazmus
  • 14. 5. 2015 • Košice • Otvorenie depa DHL Parcel Slovakia
  • 16. 5. 2015 • Maďarsko, Sátoraljaújhely, MKS • repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 17. 5. 2015 • Maďarsko, Budapešť • Repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 19. 5. 2015 • Košice, Jedliková • Výchovný koncert pre Gymnázium Šrobárová
  • 22. 5. 2015 • Strážske • Stážčanský jarmok
  • 23. 5. 2015 • Košice • Zemplínsky majáles
  • 6. 6. 2015 • Púchov • Folklórny Púchov
  • 7. 6. 2015 • Likavka • 40. Detský folklórny festival
  • 16. 6. 2015 • Maďarsko, Serenč • Deň Župy Borsod-Abaúj-Zemplén (Podjatie KSK)
  • 19. 6. 2015 • Česká republika, Kunovice • Kunovické léto
  • 21. 6. 2015 • Červený Kláštor • Zamagurské folklórne slávnosti
  • 25. 6. 2015 • Košice, Hlavná ulica • Karička – tanec priateľov
  • 27. 6. 2015 • Krompachy • Ozveny rodnej zeme
  • 27. 6. 2015 • Košice, Štátne divadlo • Cassovia folkfest – Galaprogram
  • 28. 6. 2015 • Heľpa • 50. výročie folklórnych slávností
  • 3. 7. 2015 • Východná • Folklórny festival
  • 26. 7. 2015 • Oravice • 25. Slávnosti pod Osobitou v Oraviciach
  • 1. 8. 2015 • Badín • 10. Na Badínskych vŕškach
  • 2. 8. 2015 • Česká republika, Jablunkov • Gorolski Święto – folklórny festival
  • 8. 8. 2015 • Hažlín • Hažlínske slávnosti
  • 9. 8. 2015 • Červeník • 50. ročník Hudobný Červeník, Slávnosti hudby, spevu a tanca 2015
  • 12. – 22. 8. 2015 • SUMMERFEST 2015 – Maďarsko, Százhalombatta • Medzinárodný festival,
    PODUJATIE SA UVÁDZA S PRÍSPEVKOM Z DOTAČNÉHO SYSTÉMU MKSR
  • 30. 8. 2015 • Kluknava
  • 7. 6. 2015 • Likavka • 40. Detský folklórny festival
  • 6. 9. 2015 • Bratislava • Dni majstrov UĽUVu
  • 17. 10. 2015 • Margecany • Margecanske fajnoty
  • 22. 11. 2015 • Košice • 20. Košické folklórne dni
  • 6.12.2015 – Trebišov – Predpremiéra programu “Reči o Gemeri”
  • 8.12.2015 • Košice • Výchovný koncert pre ZŠ sv. Cyrila a Metoda, Divadelná sála – Jedlíková
  • 11. 12. 2015 • 18.00 h. • Košice – Historická radnica • Humanitný vianočný koncert
  • 12. 12. 2015 • 17.00 h. • Košice – Štátne divadlo • Premiéra programu “Reči o Gemeri”
    – PRIDÁVAME PREDSTAVENIE “Reči o Gemeri” o 19.00 h.

Dátum • Hodina • Miesto • Príležitosť

  • 21. 2. 2014 • Košice, DĽT • Výročná členská schôdza
  • 8. 3. 2014 • 18:00 • Trebišov, Mestské kultúrne stredisko
  • 9. 3. 2014 • Košice, Hotel Centrum • Výstava Svadba
  • 30. 4. 2014 • 16.00 • Košice, Knižnica J. Bocatia • Výstava fotografií P. Meľucha
  • 30. 4. 2014 • 17.00 • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov
  • 30. 4. 2014 • 19.00 •  Košice, Hlavná ulica • Košická ľudová tancovačka
  • 1. 5. 2014 • Humenné • Prvomájové oslavy
  • 2. 5. 2014 • Sečovce • Výchovný koncert
  • 20. 5. 2014 • Košice, Jedlíkova 7 • Výchovný koncert
  • 25. 5. 2014 • Košice, Štátne divadlo • 20. výročie Súkromnej ZUŠ Vlada Urbana
  • 31. 5. 2014 • Veľký Folkmár
  • 22. 6. 2014 • Nováčany, Biofarma
  • 25. – 28. 6. 2014 • Košice • Cassovia Folkfest – medzinárodný folklórny festival
  • 25. 6. 2014 • 16:30 • Košice, Hlavná ulica • Sprievod a obria karička
  • 25. 6. 2014 • 18:30 • Košice, Kulturpark
  • 26. 6. 2014 • Košice, Divadlo Tulák • Výchovný koncert
  • 26. 6. 2014 • Košice, Hlavná • CFF
  • 27. 6. 2014 • 21:15 • Heľpa • Horehronské dni spevu a tanca
  • 28. 6. 2014 • Košice, Štátne divadlo • 40. výročie súboru Železiarik
  • 4. – 6. 7. 2014 • Východná • Folklórny festival
  • 17. – 18. 7. 2014 • Česká republika, Brno
  • 8. 8. 2014 • Česká republika, Milotice pri Hodoníne
  • 16. 8. 2014 • Krivany • Hornotoryský folklórny festival
  • 17. 8. 2014 • Trebišov
  • 23. 8. 2014 • Česká republika, Lhotka pod Ondrejníkem • Sochové národopisné slávnosti
  • 29. 8. 2014 • Čaňa
  • 31. 8. 2014 • Sačurov
  • 7. 9. 2014 • Žipov
  • 10. 9. 2014 • Košice, Kultupark • Výstava krojov z Jakubian
  • 13. 9. 2014 • Košice, OC Galéria
  • 26. 10. 2014 o 14.00 • Košice, Divadlo Tulák (Dom kultúry Jumbo) • Verejná generálka programu bývalých členov
  • 26. 10. 2014 o 17.00 • Košice, Divadlo Tulák (Dom kultúry Jumbo) • Verejná generálka terajších členov
  • 5. 11. 2014 • Košice, Dom ľudového tanca • Výchovný koncert
  • 15. 11. 2014 o 16.00 • Košice, Štátne divadlo • 1. predpremiéra pri príležitosti 50. výročia súboru
  • 15. 11. 2014 o 19.00 • Košice, Štátne divadlo • 2. predpremiéra pri príležitosti 50. výročia súboru
  • 16. 11. 2014 o 14.00 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra programu bývalých členov pri príležitosti 50. výročia súboru
  • 16. 11. 2014 o 17.00 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra programu terajších členov pri príležitosti 50. výročia súboru
  • 15. – 23. 11. 2014 • Košice • 20. Košické folklórne dni – zrušené pre nedostatok financii
  • 23. 11. 2014 • Trebišov • Repríza programu k 50. výročiu súboru
  • 27. 11. 2014 • Rožňava • 19. ročník – Benefičný koncert pre deti z 24 Domovov sociálnych služieb KSK
  • 2. 12. 2014 • Košice, SEM Humno • Večer pri ľudovej hudbe
  • 5. 12. 2014 o 10.00 • Medzev • Výchovný koncert
  • 5. 12. 2014 o 11.30 • Medzev • Výchovný koncert
  • 6. – 7. 12. 2014 • Košice, Dom ľudového tanca • Tanečný víkend so Železiarom
  • 8. 12. 2014 • Košice, Dom ľudového tanca • Výchovný koncert
  • 13. 12. 2014 • Košice, Historická radnica • Humanitný vianočný koncert
  • 19. 12. 2014 • Sečovce • Výchovný koncert

19. 1. 2013 • Košice, Štátne divadlo • Otvárací ceremoniál EHMK 2013
22. 2. 2013 • Košice, Dom ľudového tanca • Výročná členská schôdza Košického folklórneho štúdia
8. – 10. 3. 2013 • Zámutov • Sústredenie
17. 3. 2013 • 19.00 • Trebišov • Tanec – legenda – rituál”, Predpremiéra súboru Železiar
– vystúpenie preložené na deň 14. 4. 2013 z organizačných dôvodov
20. 3. 2013 • Košice, Historická radnica • Predstavujeme košické talenty
7. 4. 2013 • Košice, Štáne divadlo • Premiérový program súboru Železiarik
7. 4. 2013 • Košice, Štátne divadlo • Tanec – legenda – rituál” repríza
14. 4. 2013 • Trebišov • Tanec – legenda – rituál”, Repríza súboru Železiar
30. 4. 2013 • Košice • Stavanie májov
5. 5. 2013 • Sečovce
12. 5. 2013 • Košice, Štátne divadlo • Megakoncert SZUŠ Vlada Urbana
12. 5. 2013 • Košice, Štátne divadlo • Tanec – legenda – rituál”, repríza programu súboru Železiar
29. 5. 2013 • Košice • Výchovný koncert pre gymnázium Alejová
1. 6. 2013 • Košice, hotel Hilton
26. 6. 2013 • Košice, Hlavná ulica • Tancujúce mesto • Karička v interpretácii stoviek tancujúcich
26. – 30. 6. 2013 • Košice • Cassovia folkfest • Medzinárodný folklórny festival
29. 6. 2013 • Spišské Podhradie • Spišský festival
30. 6. 2012 • Moravany • Podujatie KC KSK
5. 7. 2013 • Východná • Samostatné uvedenie programu “Tanec – legenda – rituál”
4. 8. 2013 • Liptovská Teplička
10. 8. 2013 • Košice • Móric Beňovský • Premiéra tanečného divadla v interpretácii folklórneho
súboru Honvéd z Budapešti a folklórneho súboru Železiar z Košíc
12. 8. 2013 • Košice, Dom ľudového tanca • Medzinárodný letný kemp
16. 8. 2013 • Trnava • Trnavská brána
17. 8. 2013 • Hrušov • Hontianska paráda
25. 8. 2013 • Belá nad Cirochou • Dni obce
29. 8. 2013 • Trebišov • Dožinky
29. 8. 2013 • Čaňa
15. 9. 2013 • Udavské
16. 9. 2013 • Košiice, Tabačka • Medzinárodná konferencia TU
21. 9. 2013 • Kráľovský Chlmec
12. 10. 2013 • Habovka • Vidiečanova Habovka – celoštátna súťaž a prehliadka
18. 10. 2013 • Košice, Myslava • Ples
24. 10. 2013 • Košice • WATA (World Association of Travel agencies) – General Assembly
5. 11. 2013 • Košice, Kulturpark • “Krása v kroji ukrytá” – Vernisáž výstavy krojov a krojových súčastí
6. 11. 2013 • Košice, Dom ľudového tanca • Návšteva účastníkov medzinárodného projektu Commenius
9. 11. 2013 • Banská Bystrica • 10.00 hod. • Bystrická folklórna Haravara – hudobno-spevný workshop
19. 11. 2013 •Košicke, Dom ľudového tanca • Výchovný koncert pre Gymnázium Alejová
20. 11. 2013 • Košice, OC Galéria • 19. Košické folklórne dni – Krst detského CD Tancuj, tancuj vykrúcaj
23. 11. 2013 • Košice, Jumbo centrum • 19. Košické folklórne dni – Súťaž tanečníckych schopností
24. 11. 2013 • Košice, Štátne divadlo • 19. Košické folklórne dni – Galaprogram
29. 11. 2013 • Krompachy • Jubileum Andreja Mikulu
30. 11. 2013 • Budapešť, Jozsef Attila müvelödesi központ • 65. rokov Zväzu Slovákov v Maďarsku
5. 12. 2013 • Belá nad Cirochou • Deň úcty k starším
8. 12. 2013 • Sečovce • Vianočný kocnert súborov Železiar, Železiarik a žiakov SZUŠ Vlada Urbana
14. 12. 2013 • Košice, Historická radnica • Humanitný vianočný koncert
15. 12. 2013 • Palárikovo • Otvorenie welnes centra
20. 12. 2013 • Košice • Výchovný koncert
21. 12. 2013 • Prešov • Melódie šťastia charitatívny koncert pre deti z detských domovov

  • 6. 1. 2012 • Jasná • Koncert s vianočnou tématikou
  • 7. 1. 2012 • Mosty u Jablunkova • 34. Gorolski bál
  • 13. 1. 2012 • Čerhov, Hrčeľ • Výchovný koncert
  • 2. 2. 2012 • Košice • Výchovný koncert
  • 19. 2. 2012 • Čierny Balog • Fašiangový festival
  • 25. 2. 2012 • Košice, Ferrocentrum • Železiar a Vy – celodenné stretnutie so Železiarom
  • 13. 3. 2012 • Košice • Výchovný koncert
  • 18. 3. 2012 • Kysak • Verejná generálka
  • 30. 3. 2012 • Miškolc • Výstava cestovného ruchu
  • 31. 3. 2012 • 16.00 • Košice, Štátne divadlo • Dvojprogram „Hodina deväťdesiatnikom” a „Od Vlada k Vladovi”
  • 31. 3. 2012 • 19.00 • Košice, Štátne divadlo • Dvojprogram „Hodina deväťdesiatnikom” a „Od Vlada k Vladovi”
  • 22. 4. 2012 • 16.00 • Košice, V-klub, Jedliková 7 • Takto áno, takto nie – premiréra programu súborov Železiarik, Jazierko, Želiezko
  • 25. 4. 2012 • Košice, Slovenský rozhlas • 85. rokov rádia Regina
  • 30. 4. 2012 • Košice • Stavanie májov
  • 20. 5. 2012 • Košice, Štátne divadlo • Megakoncert SZUŠ Vlada Urbana
  • 3. 6. 2012 • Giraltovce • Topľanske slávnosti
  • 5. 6. 2012 • Rimavská Sobota
  • 7. 6. 2012 • Košice, Sídlisko nad Jazerom • Jarmok
  • 8. 6. 2012 • Rožnov pod Radhoštěm • Rožnovská valaška
  • 10. 6. 2012 • Smižany • Smižianske folklórne slávnosti
  • 17. 6. 2012 • Kapušany pri Prešove • Kapušanské slávnosti
  • 22. 6. 2012 • Košice • Cassovia folkfest • Galaprogram
  • 23. 6. 2012 • Zázrivá • Majstrovstvá Slovenska vo varení halušiek
  • 23. 6. 2012 • 22.00 • Klenovec • Klenovská rontouka
  • 24. 6. 2012 • Medzilaborce
  • 30. 6. 2012 • Hniezdne
  • 6. – 15. 7. 2012 • Maďarsko, Szeged • Medzinárodný festival – S finančnou podporou Ministerstva kultúry SR
  • 29. 7. 2012 · Miková • Slávnosti
  • 3. 8. 2012 • Kokava nad Rimavicou • Koliesko
  • 4. 8. 2012 • Dúbravka
  • 5. 8. 2012 • Zubné • 19. ročník folklórnych slávností
  • 25. 8. 2012 • Tlmače • Tekovské folklórne slávnosti
  • 2. 9. 2012 • Bratislava • Dni majstrov UĽUVu
  • 15. 9. 2012 • Bijacovce • Dni sv. Huberta
  • 22. 9. 2012 • Bratislava, Ružinov • Vystúpenie ľudovej hudby
  • 30. 9. 2012 • Budapešť • EHMK – výstava cestovného ruchu
  • 12. 10. 2012 • Prakovce • Výchovný koncert
  • 12. 10. 2012 • Košice • hotel Jasmín
  • 25. 10. 2012 • Nižná Slaná • Výchovný koncert
  • 25. 10. 2012 • Rejdová • Výchovný koncert
  • 10. 11. 2012 • Banská Bystrica • HARAVARA
  • 16. – 25. 11. 2012 • Košice • 18. Košické folklórne dni
  • 26. 11. 2012 • Hrčeľ • Výchovný koncert
  • 1.12. • Košice, sídlisko Nad Jzerom • Ondrejský bál
  • 6. 12. 2012 • Medzev • Výchovný koncert
  • 11. 12. 2012 • Košice, OC Galéria • Výstava – Metamorfózy ľudového umenia Slovenska
  • 14. 12. 2012 • Košice • Vianoce s Borievkou
  • 15. 12. 2012 • Košice • “Tanec – legenda – rituál”, premiérový program súboru Železiar SA Z TECHNICKÝCH PRÍČIN PRESÚVA NA 7.4.2013
  • 16. 12. 2012 • Michalovce • Humanitný vianočný koncert
  • 19. 12. 2012 • Košice • Humanitný vianočný koncert
  • 26. 12. 2012 – 02. 1. 2013 • Malta • Zahraničný zájazd
  • 2. 1. 2011 • Plaveč, Kostol, 8.45 h. • Benefičný vianočný koncert pre Detskú onkológiu v Košiciach
  • 2. 1. 2011 • Kozelec, Kostol, 10.00 h. • Benefičný vianočný koncert pre Detskú onkológiu v Košiciach
  • 2. 1. 2011 • Plaveč, Kostol, 11.30 h. • Benefičný vianočný koncert pre Detskú onkológiu v Košiciach
  • 5. 1. 2011 • Kuzmice, Kostol • Benefičný vianočný koncert pre Detskú onkológiu v Košiciach
  • 6. 1. 2011 • Vranov n/Topľou, Bazilika • Benefičný vianočný koncert pre Detskú onkológiu v Košiciach
  • 6. 1. 2011 • Zamutov, Kostol • Benefičný vianočný koncert pre Detskú onkológiu v Košiciach
  • 21. 1. 2011 • Košice, Konzervatórium • Polročný koncert žiakov hudobného odboru SZUŠ Vlada Urbana
  • 28. 1. 2011 • Košice, • Výročná členská schôdza členov súboru Železiar a Košického folklórneho štúdia
  • 5. 3. 2011 • Košice, Steel aréna • Rozlúčková párty s pracovníkom U. S. Steel
  • 13. 3. 2011 • Zamutov, Dom kultúry • Verejná generálka programu Nie je tanec ako tanec
  • 18. 3. 2011 • Bratislava, DK Zrkadlový háj • Do jednej sú pekné – hudobno-spevácky program
  • 19. 3. 2011 • Trenčín, Kino Hviezda • Do jednej sú pekné – hudobno-spevácky program
  • 25. 3. 2011 • Košice • Koncert pre zahraničných návštevníkov Gymnázia na Exnárovej ulici
  • 3. 4. 2011 • Rožňava, Divadlo Actores • Predpremiéra programu súboru Železiar s názvom Nie je tanec ako tanec
  • 10. 4. 2011 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra programu súboru Železiar
  • 30. 4. 2011 • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov
  • 1. 5. 2011 • Humenné • Otvorenie amfiteátra
  • 3. 5. 2011 • Košice • Návšteva U. S. Steel Košice hojekovou reprezentáciou USA
  • 7. 5. 2011 • Košice • Svadobné obrady
  • 14. 5. 2011 • Vyšné Nemecké • Podujatie v rámci KSK
  • 25. 5. 2011 • Košice • Výchovný koncert
  • 26. 5. 2011 • Košice • Lekárska konferencia
  • 31. 5. 2011 • Bratislava, Slovenský rozhlas • Koncert víťazov najväčšej súťaže Rádia Regina 20 z 200
  • 1. 6. 2011 • Ďurkov • Výchovný koncert
  • 5. 6. 2011 • Košice • Košice, Štátne divadlo • Megakoncert SZUŠ Vlada Urbana
  • 12. 6. 2011 • Rozhanovce • Abovské folklórne slávnosti
  • 17. 6. 2011 • Košice, Konzervatórium • Záverečný koncert žiakov hudobného odboru SZUŠ Vlada Urbana
  • 19. 6. 2010 • Svidník • 57. výročie Rusínov a Ukrajincov vo Svidníku
  • 22. -25. 6. 2011 • Košice, Hlavná ulica • Cassovia folkfest 2010
  • 25. 6. 2011 • Kechnec • Priamy prenos Rádia Regina programu Do jedne sú pekné
  • 25. 6. 2011 • Košice, Štátne divadlo • Cassovia folkfest 2010
  • 9. 7. 2011  • Detva • Folklórne slávnosti pod Poľanou
  • 10. 7. 2011  • Detva • Folklórne slávnosti pod Poľanou
  • 16. 7. 2011 • Brezovica • Brezovicky jurmark
  • 18. 7. – 5. 8. 2011 • Prázdniny súboru
  • 6. 8. 2011 • Parchovany • 40. výročie FSk Parchovianka
  • 7. 8. 2011 • Zuberec • Podroháčske folklórne slávnosti
  • 12. 8. 2011 • Levoča • Karpatský remeselný trh
  • 21. 8. 2011 • Čirč • Slávnosti obce
  • 27. 8. 2011 • Dubnica • Dubnický folklórny festival
  • 28. 8. 2011 • Štrba • Deň obce Štrba 2011
  • 28. 8. 2011 • Liptovské Sliače • Celoliptovské dni matky
  • 4. 9. 2011 • Nižný Žipov • Obecné slávnosti
  • 23. 9. 2011 • Sobrance • Sobranecký jarmok
  • 27.9 – 5. 10. 2011 • Južná Kórea, Cheonan • Medzinárodný tanečno – súťažný festival
  • 2. 10. 2011 • Košice • 88. Medzinárodný maratón mieru
  • 16. 10. 2011 • Zemplínska Teplica • Jarmočné slávnosti
  • 18. 10. 2011 • Košice • Výchovný koncert
  • 26. 10. 2011 • Košice • Predstavujeme košické talenty
  • 18. -27. 11. 2011 • Košice • 17. Košické folklórne dni
  • 19. 11. 2011 • Košice • Ondrejský bál
  • 25. 11. 2011 • Slivník • Výchovný koncert
  • 3. 12. 2011 • 14.00 • Košice, Infiniti aréna • MARATÓN TANCA súboru Železiar
  • 14. 12. 2011 Košice • Výchovný koncert
  • 16. 12. 2011 • Košice • Humanitný vianočný koncert
  • 17. 12. 2011 • Sabinov • Humanitný vianočný koncert
  • 18. 12. 2011 • Spišská Nová Ves • Humanitný vianočný koncert
  • 27. 1. 2010 • Košice, Historická radnica • Predstavujeme košické talenty • V spolupráci s MMK
  • 2. 2. 2010 • Košice, Historická radnica • Výchovný koncert pre ZŠ • Železiar a Želiezko
  • 6. 2. 2010 • Kechnec • Ples obce • Želiezko
  • 11. 2. 2010 • Bratislava, DK Zrkadlový háj • Bratislavská premiéra slávnostného programu ku 45. výročiu • Železiar
  • 12. 2. 2010 • Košice, Historická radnica • Výchovný koncert pre ZŠ • Železiar a Želiezko
  • 19. 2. 2010 • Košice, Múzeum Humno • Výročná členská schôdza • Železiar
  • 7. 3. 2010 • Michaľany • Želiezko
  • 12. 3. 2010 • Bojnice • Železiar
  • 17. 3. 2010 • Košice, SEM Humno • Natáčanie klipu do TV relácie Kapura
  • 19. 3. 2010 • Kojšov • Verejná generálka nového programu
  • 9. 4. 2010 • Košice, Štátne divadlo • Koncert pri príležitosti životného jubilea Ing. Štefana Mráza • Železiar
  • 11. 4. 2010 • Margecany • Verejná generálka nového programu
  • 18. 4. 2010 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra nového programu • Železiar
  • 22. 4. 2010 • Košice • Kongres lekárov
  • 25. 4. 2010 • Košice, Ťahanovce • Otvorenie kultúrneho domu • Želiezko
  • 30. 4. 2010 • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov
  • 1. 5. 2010 • Košice
  • 9. 5. 2010 • Bukovec • Železiar
  • 22. 5. 2010 • Košice • 15. Zemplínsky majáles
  • 29. 5. 2010 • Dlhé Klčovo • Šaffova ostroha • Hudobno spevácky program
  • 28. – 30.5. 2010 • Česká republika, Praha
  • 5. 6. 2010 • Košice • Želiezko a Železiar
  • 11.6.2010 • Košice, Humno • Výchovný koncert pre žiakov MŠ Kalša
  • 13. 6. 2010 • Košice, Štátne divadlo • Megakoncert SZUŠ • Železiar a Želiezko
  • 13. 6. 2010 • Košice, Štátne divadlo • Repríza programu Kráľovstvo tanca II. • Železiar
  • 20. 6. 2010 • Malá Ida • Oslavy obce • Želiezko
  • 25. 6. 2010 • Košice • Cassovia folkfest 2010 • Železiar a Želiezko
  • 26. 6. 2010 • Košice, Yasmín •
  • 27. 6. 2010 • Snina • Sninský festival • Želiezko
  • 2. – 3. 7. 2010 • Východná • 56. Medzinárodný folklórny festival
  • 4. 7. 2010 • Kružľov • Prehliadka rusínskeho a šarišského folklóru
  • 9. – 11. 7. 2010 • Detva • 45. Folklórne slávnosti pod Poľanou
  • 1.8.2010 • Poruba pod Vihorlatom • 600. výročie obce
  • 1. 8. 2010 • Zemplínska šírava, Vinné • Zemplínsky festival
  • 21. 8. 2010 • Michalovce • Zemplínsky jarmok
  • 29. 8. 2010 • Dargov • Poddargovské folklórne slávnosti
  • 10.9.2010 • Košice, Hlavná ulica • Košické slávnosti vína
  • 18. 9. 2010 • Nováčany • Putovný festival Údolia Bodvy a Rudohoria
  • 19. 9. 2010 • Kojšov • Ozveny rodnej zeme • Železiar
  • 2. 10. 2010 • Vyšná Jedľová • Oslavy obce
  • 3. 10. 2010 • Košice • Medzinárodný maratón mieru
  • 16. 10. 2010 • Maďarsko, Budapešť • Výročie súboru Lipa
  • 23. 10. 2010 • Šaca • Oslavy mestskej časti
  • 27. 10. 2010 • Košice, Historická radnica • Predstavujeme košické talenty • V spolupráci s MMK
  • 28.10.2010 • Košická Polianka • Výchovný koncert
  • 3. 11. 2010 • Veľké Kapušany • Výchovný koncert
  • 12. – 21. 11. 2010 • Košice • 16. Košické folklórne dni
  • 13. 11. 2010 • Košice, Steel aréna • 10. výročie U. S. Steel
  • 15. 11. 2010 • Košice • Vianočný výchovný koncert pre žiakov ZŠ
  • 16. 11. 2010 • Košice • 16. Košické folklórne dni • Hudobno-spevácky program
  • 20. 11. 2010 • Košice • Ondrejský bál
  • 21. 11. 2010 • Košice • 16. Košické folklórne dni • Súťaž tanečníckych schopnosti
  • 23. 11. 2010 • Sobrance • Pre verejnosť
  • 1. 12. 2010 • Košice, Spoločenský pavilón • Vianočný koncert pre seniorov U. S. Steel
  • 12. 12. 2010 • Košice, Historická radnica • Humanitný vianočný koncert
  • 13. 12. 2010 • Košice, Univerzitná nemocnica L. P. • Otvorenie zrekonštruovanej NTS SR Košice
  • 14. 12. 2010 • Košice, Staromestská radnica • Výchovný koncert
  • 17. 12. 2010 • Košice, Štátne divadlo • Košický samosprávny kraj
  • 19. 12. 2010 • Prešov • Humanitný vianočný koncert
  • 21. 12. 2010 • Košice • Vianočný výchovný koncert pre žiakov ZŠ
  • 22. 12. 2010 • Košice • Vianočný výchovný koncert pre žiakov SŠ
  • 22. 12. 2010 • Košice • Vianočný výchovný koncert pre žiakov ZŠ
  • 28.1.2009  •  Košice, Historcká radnica • Predstavujeme košické talenty – Galakoncert SZUŠ v spolupráci s MMKE
  • 6.2.2009 • Nitra • Výročie ľudovej hudby  Furmani
  • 14.2.2009 • Perín • Otvorenie plesu poľovníkov a rybárov
  • 18.2.2009 • Košice, Dom ľudového tanca • Návšteva pedagógov EU v rámci projektu Comenius
  • 20.2.2009 • Košice, Werferova • Ples zamestnancov košického letiska
  • 21.2.2009 • Košice, Dom umenia • Ples kresťanských rodín
  • 27.2.2009 • Bratislava, Zrkadlový háj • Bratislavská premiéra programu Muž a žena v tanci
  • 26.4.2009 • Spišská nová Ves • Čo bolo, bolo… 1. predpremiera  programu k 45. výročiu súboru Železiar
  • 30.4.2009 • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov
  • 10.5.2009 • Trebišov • Čo bolo, bolo… 2. predpremiera programu k 45. výročiu súboru Železiar
  • 15.5.2009 • Košice, Historická radnica • Do jednej sú pekné – hudobno-spevácka premiéra programu k 45. výročiu súboru Železiar
  • 16.5.2009 • Košice, ŠD Košice • Čo bolo,bolo… 3. predpremiera programu k 45. výročiu súboru Železiar
  • 16.5.2009 • Košice, ŠD • Čo bolo,bolo… – premiéra programu  k 45. výročiu súboru Železiar
  • 23.5.2009 • Košice, Hilton • Zemplínsky majáles v Košiciach
  • 7.6.2009 • Košice, ŠD • Megakoncert SZUŠ k 15. výročiu  Súkromnej základnej umeleckej školy z Domu ľudového tanca
  • 14.6.2009 • Veľký Folkmar • Výročie DFSk Folkmarčanka
  • 20.6.2009 • Myslava • 1. Myslavský juniáles
  • 21.6.2009 • Raslavice • 41. Šarišské slávnosti piesní a tancov v Raslaviciach
  • 24.6.2009 • Košice • CFF – Denný sprievod
  • 24.6.2009 • Košice • CFF – Hudba národov I.
  • 24.6.2009 • Košice • CFF – Tance národov II.
  • 26.6.2009 • Košice • CFF – Galakoncert
  • 26.6.2009 • Košice • CFF – Nočný fakľový sprievod
  • 28.6.2009 • Spišské podhradie • 37. Spišské folklórne slávnosti – pre KOS
  • 3.7.2009 • Východná • FFV – Program víťazov Šaffovej ostrohy
  • 4.7.2009 • Východná • FFV – Rozhlas vo Východnej a Východná v rozhlase
  • 4.7.2009 • Východná • FFV – Sprievod obcou Východná
  • 4.7.2009 • Východná • FFV – Zrkadlenie po rokoch II. – program jubilujúcich kolektívov
  • 9.7.2009 • Chorvátsko – Karlovac • Medzinárodný folklórny festival
  • 10.7.2009 • Chorvátsko – Karlovac • Medzinárodný folklórny festival
  • 11.7.2009 • Chorvátsko  – Karlovac • Medzinárodný folklórny festival
  • 12.7.2009 • Budkovce • Folklórne slávnosti
  • 1.8.2009 • Plavnica • Plavnicafest 2009
  • 2.8.2009 • Liptovská Teplička • Folklórne slávnosti Pod Kráľovou hoľou, 14. ročník
  • 8.8.2009 • Kokava n/Rimavicou • Koliesko 2009 – Reprezentačný program súboru Železiar
  • 9.8.2009 • Kokava n/Rimavicou • Poklady chrámov – Komorný program v evanjelickom kostole
  • 9.8.2009 • Červeník • 44. ročník festivalu Červeník 2009
  • 16.8.2009 • Ilijašovce • Iliašovfská pantlika – folklórne slávnosti
  • 19.8.2009 • Maďarsko, Sátoraljaújhely • 21. Medzinárodný festival ľudových tancov
  • 21.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Muzyka Łuku Karpat
  • 22.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem,Koncert Na Dobry Początek
  • 22.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Prezentacja zespołu z namiocie festiwalowym
  • 23.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Msza Św. Ekumeniczna
  • 23.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Koncert Inauguracyjny
  • 24.8.2009 • Poľsko, Kraków • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem
  • 25.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, KONCERT KONKURSOWY
  • 25.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Klub Festiwalowy – zábava a škola tanca
  • 26.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Súťaž hudby a spevu
  • 26.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, DZIEŃ NARODOWY
  • 26.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, KONCERT TOWARZYSZĄCY
  • 28.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Spotkanie modlitewne w Sanktuarium na Krzeptówkach
  • 28.8.2009 • Poľsko, Zakopane • 41. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem, Koncert Finałowy
  • 30.8:2009 • Podhoroď, amfiteáter • 37. ročník festivalu v Podhorodi
  • 6.9.2009 • Poráč •Festival ľudového tanca a spevu rusínskych folklórnych skupín „ŠACHTARE VOLAJÚ…”
  • 26.9.2009 • Čerhov • Tokajské vinobranie 2009  – pre KOS
  • 27.9.2009 • Družstevná pri Hornáde • Ružínsky festival, 1.ročník  – pre KOS
  • 11.10.2009 • Košice, ŠD • Čo bolo, bolo… -1. repríza programu k 45. výročiu súboru Železiar
  • 24.10.2009 • Košice, Hotel Hilton • 50 rokov UPJŠ
  • 28.10.2009 • Košice, Historická radnica • Predstavujeme košické talenty  – Galakoncert SZUŠ v spolupráci s MMKE
  • 4.11.2009 • Košice, Slov. tech. múzeum • Výchovný koncert v rámci 15. KFD
  • 9.11.2009 • Košice, MČ nad Jazerom • Výchovný koncert v rámci 15. KFD
  • 13.11.2009 • Bratislava, Zrkadlový háj • Hosť programu DFSk Folkmarčanky
  • 16.11.2009 • Košice, SOŠA • Výchovný koncert v rámci 15. KFD
  • 21.11.2009 • Košice, Hilton • Pediatrický kongres
  • 21.11.2009 • Košice, MČ nad Jazerom • Ondrejský bál MČ nad Jazerom
  • 26.11.2009 • Košice, SOŠA • 15.KFD – výchovný koncert
  • 27.11.2009 • Košice, Cassia dance • 15. KFD – súťaž speváckych skupín
  • 28.11.2009 • Košice, Cassia dance • 15. KFD – súťaž tanečníckych schopností
  • 29.11.2009 • Košice, ŠD Košice • 15. KFD Naše tance a hostia – galaproram
  • 8.12.2009 • Košice, Spoločenský pavilón • 15. KFD výchovný koncert
  • 13.12.2009 • Košice, Historická radnica • Benefičný  vianočný koncert  spoločnosti Humnita pre život
  • 14.12.2009 • Košice, Steel aréna • Vianočný koncert “Dobrý anjel”
  • 05. 1. 2008 • Česká republika, Mosty u Jablunkova • Goralský bál
  • 10. 1. 2008 • Košice, Jumbo • Železiar a Diabli tanca
  • 14. 1. 2008 • Prešov • Humoristicko – zábavná relácia “Drišľakoviny”
  • 01. 2. 2008 • Hotelová akadémia • Ples Košického samosprávneho kraja
  • 24. 1. 2008 • Košice, Historická radnica • Akcia so záštitou Košického samosprávneho kraja
  • 25. 1. 2008 • Košice, Jedlíková • Ples Študentského domova
  • 26. 1. 2008 • Košice, Dom umenia • Ples kresťanských rodín
  • 24. 2. 2008 • Prešov • Program Spišiaci
  • 29. 2. 2008 • 19:00 • Bratislava, Zrkadlový háj • “Spišiaci” – Bratislavská premiéra
  • 16. 3. 2008 • Kojšov • Verejná zhrávka nového programu
  • 20. 4. 2008 • 16:00 • Margecany • Predpremiéra programu s názvom Muž a žena v tanci
  • 27. 4. 2008 • 14:00 a 17:00 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra súboru Železiar a Železiarik
  • 28. 4. 2008 • Krompachy • Verejná zhrávka
  • 29. 4. 2008 • Košice, ZŠ Lechkého • Výchovný koncert – Železiarik, hosť Železiar
  • 29. 4. 2008 • Košice, Gymnázium Trebišovská • Škola tanca pre zahraničných učiteľov a študentov
  • 30. 4. 2008 • 16:30 • Košice • Stavenia májov
  • apríl 2008 • Košice • Otvorenie Európskeho domu
  • 1. 5. 2008 • Slovenské Nové Mesto • Tokaj v Európe
  • 7. 5. 2008 • Košice, Pri Immaculate • Košičania Košičanom
  • 20. 5. 2008 • Košice, Jedlíkova • Výchovný koncert – Železiarik, hosť Železiar
  • 24. 5. 2008 • Ubľa • Vystúpenie v rámci KSK
  • 25. 5. 2008 • 17:45 • Stážske, Námestie A. Dubčeka • Pamätné dni mesta Strážske
  • 02. 6. 2008 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • Repríza programu Muž a žena v tanci
  • 08. 6. 2008 • Nižný Hrušov pri Vranove nad Topľou • Hrušovské slávnosti
  • 15. 6. 2008 • Rozhanovce • Abovské folklórne slávnosti
  • 20. – 21. 6. 2008 • Poľsko, Wroclaw
  • 25. – 29. 6. 2008 • Košice • Cassovia folkfest 2008
  • 29. 6. 2008 • Borša • Tokajský festival
  • 30. 6. 2008 • Hrabina • U. S. Steel
  • 01. – 27. 7. 2008 • Prázdniny súboru
  • 02. 8. 2008 • Trenčianska Turná • Spomienka 300.výročia bitky na Hámroch
  • 03. 8. 2008 • Priechod • Priechodské folklórne slávnosti
  • 10. 8. 2008 • Richvald • Slávnosti obce Richvald
  • 18. – 28. 8. 2008 • Turecko, Izmír • Zahraničná prezentácia
  • 30. 8. 2008 • Valaliky
  • 31. 8. 2008 • Poľsko, Krosno
  • 21. 8. 2008 • Košice • Košické kultúrne leto – v jednaní
  • 7. 9. 2008 • Košice • v rámci EHMK
  • 18. 9. 2008 • Košice • Bpzeiss – otvorenie Truck centra
  • 19. 9. 2008 • Jasná • Stretnutie prepravcov z Poľska
  • 20. 9. 2008 • Kráľovský Chlmec
  • 10. 10. 2008 • Turňa a Moldava a n./Bodvou • Výchovný koncert • Súbor ako hosť DFS Železiarik
  • 26. 10. 2008 • Michaľany
  • 29. 10. 2008 • Medzev • Výchovný koncert pre ZŠ • Súbor ako hosť DFS Železiarik
  • 29. 10. 2008 • Košice, Historická radnica • Koncert SZUŠ
  • 6. 11. 2008 • Družstevná p/H. • Výchovný koncert pre ZŠ • Súbor ako hosť DFS Železiarik
  • 7. 11. 2008 • Košice, Luník IX. • Výchovný koncert pre ZŠ Podjavorinska
  • 14. 11. 2008 • Košice, Jumbo • Výchovný koncert
  • 14. 11. 2008 • Maďarsko, Budapešť • Slovenská samospráva v Budapešti, V. obvod
  • 16. 11. 2008 • DK Krásna – Košice • Antológia folklóru
  • 14. – 23. 11. 2008 • Košice • 14. Košické folklórne dni
  • 19. 11. 2008 • Košice, GES • Hudobno – spevácky koncert v rámci 14. Košických folklórnych dní
  • 20. 11. 2008 • Košice, Bankov • Výchovný koncert v rámci 14. Košických folklórnych dní
  • 21. 11. 2008 • Košice, Jumbo • Súťaž autorov choreografii v rámci 14. Košických folklórnych dní
  • 23. 11. 2008 • Košice, Štátne divadlo • Galaprogram 14. Košických folklórnych dní
  • 28. 11. 2008 • Košice, SOU Dopravné • Výchovný koncert
  • 28. 11. 2008 • Košice, Sídlisko nad Jazerom • Ondrejský bál
  • 4. 12. 2008 • Košice, Sídlisko nad Jazerom • Výchovný koncert
  • 7. 12. 2008 • Košice • Vianočný koncert – Humanita pre život
  • 15. 12. 2008 • Košice • Výchovný koncert
  • 21. 12. 2008 • Košice, Štátne divadlo • Predvianočný koncert
  • 6. 1. 2007 • Česká republika, Mosty u Jablunkova • Goralský bál
  • 13. 1. 2007 • Košice, Dom umenia
  • 6. 2. 2007 • 11:00 • Košice, Historická radnica mesta Košice • Výchovný koncert
  • 8. 2. 2007 • 19:30 • Bratislava, Zrkadlový háj • “Rusnacka maňira
  • 18. 2. 2007 • 15:30 • Raslavice, DK • “Rusnacka maňira”
  • 13. 3. 2007 • 10:30 • Košice, Jumbo • Výchovný koncert
  • 18. 3. 2007 • 17:00 • Spišská Nová Ves, DK Mier • “Rusnacka maňira”
  • 30. 3. 2007 • 13:00 • Košice, Jumbo • Generálna rada odborov
  • 5. 4. 2007 • 16:00 • Košice, Galéria – Kaufland
  • 30. 4. 2007 • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov – spoluúčinkujú košické folklórne súbory
  • 1. 5. 2007 • Česká republika, Ostrava-Plesné
  • 5. 5. 2007 • Habovka, DK • Staré nôty mladých strún
  • 25. 5. 2007 • Magrgecany, DK • Predpremiéra programu “Spišiaci”
  • 3. 6. 2007 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra súboru Železiar a Železiarik
  • 8. 6. 2007 • Košice, ZŠ Lechkého • Výchovný koncert
  • 17. 6. 2007 • Košice, Štátne divadlo • Megakoncert SZUŠ, Starozagorská 10
  • 19. – 23. 6. 2007 • Košice, Amfiteáter • Cassovia folkfest 2007
  • 23. 6. 2007 • Košice, Amfiteáter • Repríza programu “Šaffov život, Šaffov svet” – Cassovia folkfest 2007
  • 29. 6. 2007 • Východná, Amfiteáter • Folklórny festival Východná, Šarišské zjavenia tanca
  • 8. – 22. 7. 2007 • Chorvátsko, Karlovec a Záhreb • Medzinárodný festival
  • 20. – 29. 7. 2007 • Cyprus • Medzinárodný festival
  • 10. 8. 2007 • Očová • Folklórny festival
  • 14. 8. 2007 • 17:00 • Košice • Košické kultúrne leto – vystúpenie ľudovej hudby
  • 16. – 19. 8. 2007 • Maďarsko, Sátoraljaujhely • Medzinárodný festival
  • 19. 8. 2007 • 16:00 • Streda nad Bodrogom
  • 19. – 20. 8. 2007 • Maďarsko, Kazar • Folklórny festival
  • 25. 8. 2007 • Rejdová • Folklórny festival
  • 8. 9. 2007 • Poproč
  • 22. 9. 2007 • Krompachy • Krompašský jarmok
  • 23. 9. 2007 • 18:00 • Ždaňa • U. S. Steel – návšteva BOD
  • 24. 9. 2007 • 19:00 • Liptovský Mikuláš
  • 29. 9. 2007 • Čerhov • Folklórny festival
  • 6. 10. 2007 • 9:00 • Košice, Dom ľudového tanca • Regionálna súťaž choreografii
  • 7. 10. 2007 • 14:00 • Levoča • Premiéra programu “Spišiaci”
  • 17. 10. 2007 • 19:00 • Spišská Nová Ves • Program “Spišiaci” pre partnerov SLSP
  • 19. 10. 2007 • 18:00 • Svit • Premiéra programu “Spišiaci”
  • 21. 10. 2007 • 16:00 • Spišská Nová Ves, DK Mier • Repríza programu “Spišiaci”
  • 25. 10. 2007 • 11:00 • Košice, GES • Laureáti košického samosprávneho kraja
  • 28. 10. 2007 • 17:00 • Kežmarok, DK • Premiéra programu “Spišiaci”
  • 10. 11. 2007 • 11:00 • Michalovce, MKS • Krajská súťaž tvorivých choreografii folklórnych súborov Košického kraja
  • 11. 11. 2007 • 14:00 • Úpor
  • 17. 11. 2007 • 9:00 až 20:00 • Košice, Alpinka • Silvestrovská relácia Kapura – natáčanie
  • 18. 11. 2007 • 18:00 • Raslavice • Premiéra programu “Spišiaci”
  • 30. 11. 2007 • Maďarsko, Šalgotarján
  • 1. 12. 2007 • 19:00 • Košice, Bowling Ťahanovce • Firemná akcia
  • 6. 12. 2007 • Košice, Historická radnica • Výchovný koncert pre ZŠ sv. Cyrila a Metoda
  • 18. 12. 2007 • 18:00 • Košice, Historická radnica • Vianočný koncert pre Humanitnú spoločnosť “Humanita pre život”
  • 20. 12. 2007 • Humenné • Vianočný koncert pre Humanitnú spoločnosť “Humanita pre život”
  • 26. 12. 2007 • 18:00 • Košice, Sídlisko Dargovských hrdinov, Kostol • V Slovenskom Betleheme – Vianočný koncert (Železiarik)
  • 27. 12. 2007 • Košice, Kaplnka sv. Michala • Vianočný koncert – Železiar a Zbor sv. Cecílie
  • 28. 12. 2007 • 15:30 • Nová Kelča, kostol Najsv. Srdca Ježišovho • Vianočný koncert – Železiar a Zbor sv. Cecílie
  • 14. 1. 2006 • Košice • Ples Slovenskej sporiteľne
  • 28. 1. 2006 • Košice • Oslava jubilea
  • 18. 2. 2006 • 19:00 • Bratislava, Zrkadlový háj • “Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu”
  • 19. 2. 2006 • 18:00 • Brezno, DK • “Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu”
  • 26. 2. 2006 • Košice, Štátne divadlo • Repríza programu “Šarišské zjavenia tanca” – spoluúčinkujú košické folklórne súbory
  • 4. 4. 2006 • 9:00 • Košice, Historická radnica, Hlavná ulica • Výchovný koncert pre SŠ
  • 21. 4. 2006 • Bratislava, Istropolis Festival • “Oživené tance”
  • 27. 4. 2006 • 14:30 – 16:00 • Košice, Železničná stanica • Festival Európy – Európsky vlak v Košiciach
  • 30. 4. 2006 • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov – spoluúčinkujú košické folklórne súbory
  • 2. 5. 2006 • 10:00 • Košice, Historická radnica, Hlavná ulica • Výchovný koncert pre SŠ
  • 18. 5. 2006 • 21:00 • Košice, Hotelová akadémia
  • 21. 5. 2006 • 17:00 • Košice, Jumbo centrum Estrádna sála • Predpremiéra nového programu “Rusnacka maňira”
  • 4. 6. 2006 • Košice, Štátne divadlo • “Rusnacka maňira” – premiéra
  • 9. 6. 2006 • Humenné • 3. Festival národnostných menšín
  • 11. 6. 2006 • Červený kláštor • 30. ročník festivalu “Zamagurské folklórne slávnosti”
  • 24. 6. 2006 • Košice, Amfiteáter • Cassovia folkfest 2006
  • 29. 7. – 6. 8. 2006 • Poľsko Zahraničná prezentácia. • “43. Tygodniu kultury beskidzkiej” a “7. Miedzynarodowych spotkaniach folklorystycznych”
  • 18. 8. 2006 • Trnava • TRANVSKÁ BRÁNA – Festival folklórnych súborov “Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu”
  • 20. 8. 2006 • Dargov • 10. “Poddargovské slávnosti”
  • 20. 8. 2006 • Michalovce • 47. ročník ZEMPLÍNSKYCH SLÁVNOSTÍ
  • 26. 8. 2006 • Košice, Hotel Bankov • Ukážka Abovskej svadby
  • 27. 8. 2006 • Parchovany • Folklórne slávnosti pri príležitosti 35. výročia folklórnej skupiny Parchovaianka
  • 8. 9. 2006 • Trenčín, ODA • Rusnacka maňira
  • 16. 9. 2006 • 16:15 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 19. 9. 2006 • Košice, Dolná Brána •Vernisáž výstavy F. Majerecha “VANDROVALI HUDCI”
  • 30. 9. 2006 • 17:25 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 14. 10. 2006 • 17:00 • Zemplínska Teplica
  • 14. 10. 2006 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 28. 10. 2006 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 9. 11. 2006 • Maďarsko, Budapešť
  • 11. 11. 2006 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 19. 11. 2006 • 17:00 • Košice, Štátne divadlo • Galaprogram 12. ročníka Košických folklórnych dní
  • 25. 11. 2006 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 25.11. 2006 • Košice, Jazero
  • 29. 11. 2006 • 19:00 • Svidník
  • 2. 12. 2006 • 17:00 • Košice, Štátne divadlo • “Choreografický večer” – pri príležitosti životného jubilea Vladimíra Urbana
  • 9. 12. 2006 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 16. 12. 2006 • 10:00 • Budimír, Zámocký park • Vianočná burza starožitností (LinArt) Možno príde aj Mikuláš
  • 23. 12. 2006 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 30. 12. 2006 • STV • Vysielanie folklórnej relácie v STV “Kapura”
  • 28. 1. 2005 • Košice • Vysoké pece
  • 9. 4. 2005 • Svinica • Dargovská ruža – len ľudová hudba
  • 22. – 26.4. • Košice, STV • Nahrávanie tanečného divadla “Hriech?”
  • 24. 4. 2005 • Budkovce • Krajská súťaž tanečníkov
  • 30.4. 2005 • Košice, Hlavná ulica • Stavanie májov
  • 20. 5. 2005 • 19:00 • Trenčín, ODA • “Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu” – pre verejnosť
  • 21. 5. 2005 • 19:30 • Banská Bystrica, DK SKC • “Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu” – pre verejnosť
  • 4. 6. 2005 • Košice, Štátne divadlo • “Vichodňarom na dzeku, druhim pre pocechu” – pre verejnosť
  • 11. 6. 2005 • Košice, Štátne divadlo • Zlatý žobrák – filmový festival lokálnych televízii
  • 12. 6. 2005 • Borša • Festival vín
  • 16. 6. 2005 • Košice, Hotel Bankov • Zahraniční partneri Inžinierských stavieb Košice
  • 18. 6. 2005 • Ružomberok
  • 23. – 26. 6. 2005 • Košice • XXIV. Medzinárodný folklórny festival
  • 1. – 3. 7. 2005 • Východná • 51. ročník folklórneho festivalu Východná
  • 7. 7. 2005 • Kechnec • Položenie základného kameňa firmy FORD s účasťou premiéra SR a vládnej delegácie
  • 28. – 31. 7. 2005 • Šalgotarián • 10. ročník folklórneho festivalu
  • 6. 8. 2005 • Zuberec • XXX. ročník Podroháčskych slávnosti – večerný profilový program
  • 7. 8. 2005 • Jablunkov, Česká republika • Folklórny festival
  • 13. 8. 2005 • Krivany • Folklórny festival
  • 28. 8. 2005 • Podhoroď • Folklórny festival
  • 1. 9. 2005 • 13:50 • Košice, areál STV
  • 3. 9. 2005 • 14:45 • Jasov • Folklórny festival
  • 14. 9. 2005 • Košice • Humanita pre život
  • 29. – 30. 10. 2005 • Banská Bystrica • Celoštátna súťaž hudobného folklóru
  • 8. 11. 2005 • 19:00 • Prešov, DJZ Drišľakoviny
  • 11. – 20. 11. 2005 • Košice • 11. ročník Košických folklórnych dní
  • 7. 12. 2005 • 13:00 • Košice • Otvorenie predajne Renault
  • 8. 12. 2005 • 10:30 • Košice, Historická radnica (kino Slovan) • Výchovný koncert pre ZŠ
  • 18. 12. 2005 • Košice, Historická radnica, Hlavná ulica • Humanita pre život
  • 22. 12. 2005 • Košice, Jumbo centrum • Vianočný výchovný koncert pre SŠ
  • 16. 1. 2004 • Košice, Hotelová akadémia • Otvorenie novej telocvične s účasťou prezidenta SR
  • 31. 1. 2004 • Košice • Ples bankárov
  • 17. – 18. 2. 2004 • Košice, Slovenský rozhlas • Nahrávanie CD – ľúbostné a lyrické piesne
  • 22. 2. 2004 • 15:00 • Parchovany • “Gadži, Romale – Čhavale” – koncert pre verejnosť
  • 11. 3. 2004 • 20:30 • Košice – hotel Bankov • Stretnutie prezidentov krajín V4
  • 12. 3. 2004 • 21:00 • Košice – hotel Slovan • Oslava 50-ky Vincenta Lukáča s účasťou prezidenta SR
  • 2. 4. 2004 • 19:00 • Trenčín • “Gadži, Romale – Čhavale” – koncert pre verejnosť
  • 23. 4. 2004 • 19:00 • Bratislava, Istropolis • “Gadži, Romale – Čhavale” – koncert v rámci festivalu Oživené tance.
  • 1. 5. 2004 • 13:30 • Humenné • “Gadži, Romale – Čhavale” – koncert pre verejnosť
  • 3. 5. 2004 • 9:00 • Košice, Jumbo centrum • Výchovný koncert pre stredné školy
  • 19. 5. 2004 • 18:00 • Košice, divadlo Thália • Hudobno-spevácky program pri príležitosti 40. výročia súboru Železiar spojený s krstom najnovšieho CD s lyrickými a ľúbostnými piesňami
  • 21. 5. 2004 • 19:00 • Štátne divadlo Košice • Slávnostný program súboru Železiar a hostí pri príležitosti 40. výročia súboru (predpremiéra)
  • 22. 5. 2004 • 16:00 • Štátne divadlo Košice • Vystúpenie bývalých členov súboru Železiar pri príležitosti 40. výročia súboru (premiéra)
  • 22. 5. 2004 • 19:00 • Štátne divadlo Košice • Slávnostný program súboru Železiar a hostí pri príležitosti 40. výročia (premiéra)
  • 19. – 20. 6. 2004 • Myjava • Folklórne slávnosti Myjava: Samostatný program “Gadži, Romale – Čhavale” a účasť v ďalších programoch
  • 26. 6. 2004 • Medzilaborce • Festival športu a kultúry
  • 27. 6. 2004 • 15:30 • Skalité Goralské slávnosti
  • 2. – 4. 7. 2004 • Východná • Folklórny festival Východná
  • 10. – 11. 7. 2004 • Detva • Folklórne slávnosti pod Poľanou
  • 28. 8. 2004 • 17:00 • Dúbravka pri Michalovciach
  • 29. 8. 2004 • Vranov nad Topľou • Hornozemplínske slávnosti
  • 4. 9. 2004 • 16:00 • Jasov, Kultúrny dom
  • 9. 9. 2004 • Štátne divadlo Košice
  • 3. 10. 2004 • 17:00 • CINEFIL (Veritas) • Benefičné vystúpenie
  • 5. 10. 2004 • Prešov • Humoristicko – zábavná relácia “Drišľakoviny”
  • 12. – 21. 11. 2004 • Košice • Košické folklórne dni
  • 21. 11. 2004 • Košice • “Na svetlo sveta” – premiéra komorného programu v spolupráci so združeniami KMAF a DRAGÚNI
  • 4. 12. 2004 • Košice, Jumbo centrum • Humanitný koncert pre mentálne postihnuté deti
  • 9. 12. 2004 • 18:15 • Košice, Slávia • Záver roku fy. Metalex
  • 17. 12. 2004 • 19:00 • Košice, VLA • “Vianoce s Borievkou”
  • 22.1. 2003 – 15. 2. 2003 • Katar • Umelecký zájazd do mesta Doha v štáte Katar pri príležitosti • “Qatar winter carnival”
  • 7. 2. 2003 • Košice, hotel Slovan • Ples firmy Termostav – Mráz
  • 8. 2. 2003 • 14:00 • Svinica • Súťaž spevákov a speváckych skupín “Dargovská ruža”
  • 28. 2. 2003 • 20:30 • Košice, Spoločenský pavilón VSŽ • Ples lekárov
  • 12. 3. 2003 • Košice, sála ŽR • Stretnutie s folklórom
  • 13. 3. 2003 • Košice, sála ŽR • Stretnutie s folklórom
  • 8. 4. 2003 • Piešťany, Dom umenia • Drišľakoviny
  • 9. 4. 2003 • Košice, sála ŽR • Stretnutie s folklórom
  • 12. a 13. 4. 2004 • Košice, hala Cassosport • Majstrovstvá Európy v Taekwondo
  • 15. 4. 2003 • 9:00 • Jumbo centrum, Košice • Výchovný koncert pre Strednú zdravotnícku školu
  • 23. 4. 2003 • Košice, sála ŽR • Stretnutie s folklórom
  • 24. 4. 2003 • Košice, hotel Bankov • Stretnutie ministrov poľnohospodárstva krajín V4
  • 30. 4. 2003 • Košice, sála ŽR • Stretnutie s folklórom
  • 5. 5. 2003 • 9:00 • Jumbo centrum, Košice • Výchovný koncert pre Strednú priemyselnú školu strojnícku
  • 9. 5. 2003 • Krompachy, kultúrny dom • 50. Životné jubileum JUDr. Jozef Janikov
  • 14. 5. 2003 • Košice, sála ŽR • Stretnutie s folklórom
  • 4. 6. 2003 • 20:00 • Košice – Teledom • Zlatý žobrák
  • 7. 6. 2003 • 14:00 • Košice – Sála SOU dopravné • Okresná súťažná prehliadka ľudových hudieb
  • 19. 6. 2003 • 20:00 • Košice – Jumbo centrum (ES) • Verejná generálka programu “Gadži, Romale – Čhavale”
  • 26. 6. 2003 • 19:30 • Kechnec • Predpremiéra programu “Gadži, Romale – Čhavale”
  • 29. 6. 2003 • 16:00 • Košice, Štátne divadlo • “O všetkom skoro opravdivom” – premiéra programu Súkromnej základnej umeleckej školy
  • 29. 6. 2003 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • “Gadži, Romale – Čhavale” – premiéra FS Železiar – folklór Rómov z vnútorného karpatského oblúka
  • 2. 7. 2003 • 19:30 • Kysak • Vystúpenie pre výpravu japonských tanečníkov
  • 12. – 22. 8. 2003 • Százhalombatta, Maďarská republika • Medzinárodný festival
  • 23. 8. 2003 • 11:00 • Valaliky • Abovský jarmok
  • 5. 9. 2003 • 17:00 •Prešov, Dom kultúry • 50. výročie fy. Cestné stavby
  • 12. 9. 2003 • 16:00 • Zemplínska Šírava • 50. výročie fy. Cestné stavby
  • 19. – 23. 9. 2003 • Wuppertal, Nemecká spolková republika. • Deň Slovenskej republiky a Dni mesta Košice
  • 6. 10. 2003 • Košice – Jumbo centrum • 50. výročie fy. Cestné stavby
  • 31. 10. 2003 • Košice, hotel Slovan • Celoslovenský ples lekárov
  • 11. – 23. 11. 2003 • Košice • Košické folklórne dni
  • 23. 11. 2003 • 19:00 • ŠD Košice • “Gadži, Romale – Čhavale” – repríza programu
  • 30. 11. 2003 • 17:00 • DK Liptovský Mikuláš • “Gadži, Romale – Čhavale” – repríza programu
  • 6. 12. 2003 • 19:00 • Sála SCP, Ružomberok • “Gadži, Romale – Čhavale” – repríza programu
  • 7. 12. 2003 • 17:00 • DK Banská Bystrica • “Gadži, Romale – Čhavale” – repríza programu
  • 12. 12. 2003 • 19:00 • Bratislava, Istropolis • Vianočný koncert.
  • 13. 12. 2003 • 18:00 • Bratislava, Zrkadlový Háj • “Gadži, Romale – Čhavale” – premiéra programu v Bratislave. Po programe bude nasledovať škola tanca a ľudová zábava, do tanca bude hrať ĽH FS Železiar a Rozsutec.
  • 15. 12. 2003 • Košice, Štátne divadlo • Vianočný koncert pre spoločnosť “Humanita pre život”
  • 11. 1. 2002 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo •Spoločné vystúpenie so súbormi Šarišan, Železiarik a Radošinské naivné divadlo
  • 19. 1. 2002 • 20:00 • Košice, Dom umenia • Ples OÚ Košice – okolie
  • 31. 1. 2002 • 11:00 • Košice, Jumbo centrum • Výchovný koncert pre SPŠD
  • 1. 2. 2002 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • 40 rokov fy Termostav – Mráz
  • 9. 2. 2002 • 14.00 • Svinica • Dargovská ruža – ľudová hudba FS Železiar, hudobná spolupráca pri speváckej súťaži
  • 10. 2. 2002 • 14:00 • Čierny Balog • Balocké fašiangy
  • 2. 3. 2002 • 19:00 • Humenné, Kultúrny dom • Verejná generálka tanečného divadla “Hriech?”
  • 9. 3. 2002 • 19:00 • Spišská Nová Ves, Reduta • Verejná generálka tanečného divadla “Hriech?”
  • 10. 3. 2002 • 19:00 • Trebišov, Kultúrny dom • Verejná generálka tanečného divadla “Hriech?”
  • 16. 3. 2002 • 17:00 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra tanečného divadla “Hriech?” 2. alternácia
  • 16. 3. 2002 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • Premiéra tanečného divadla “Hriech?” 1. alternácia
  • 17. 3. 2002 • 19:00 • Prešov, DJZ • Tanečné divadlo “Hriech?”
  • 27. 3. 2002 • 10:30 • Rožňava, sála Starej radnice • Výchovný koncert pre Strednú zdravotnícku školu
  • 27. 3. 2002 • 12:30 • Rožňava, sála Starej radnice • Výchovný koncert pre Strednú stavebnú školu
  • 31. 3. 2002 • Raslavice • Tanečné divadlo “Hriech?”
  • 19. 4. 2002 • 19:00 • Bratislava, DK Zrkadlový háj • Reprezentačný program pre verejnosť
  • 19. 4. 2002 • 21:30 • Bratislava, DK Zrkadlový háj • Tanečná zábava s ľudovou hudbou
  • 20. 4. 2002 • 18:00 • Bratislava, Istropolis • Oživené tance – festival bratislavských folklórnych súborov
  • 21. 4. 2002 • 16:00 • Bratislava, Zrkadlový háj • Tanečné divadlo “Hriech?”
  • 21. 4. 2002 • 18:00 • Bratislava, Zrkadlový háj • Tanečné divadlo “Hriech?”
  • 27. 4. 2002 • 19:00 • Banská Bystrica, dom kultúry • Tanečné divadlo “Hriech?”
  • 3. 5. 2002 • 19:00 • Habovka, dom kultúry • Staré noty mladých strún, spevácka zložka FS Železiar s inštrumentalistom M. Rendošom. Folklór v meste
  • 4. 5. 2002 • 9:00 • Habovka, dom kultúry • Staré noty mladých strún, spevácka zložka FS Železiar s inštrumentalistom M. Rendošom. Hosť Prehliadky detských ľudových hudieb
  • 10.5. 2002 • 19. Krompachy • 10. výročie humanitnej spoločnosti Humanita pre život
  • 10.5. 2002 • 19:30 • Košice, hotel Slovan • Majáles mestskej časti Košice – Západ
  • 13. 5. 2002 • 19:00 • Šugovo, Hotel Ranč • Večera hostí U.S.S. Košice pre príležitosti meetingu IPA
  • 18. 5. 2002 • Dobšiná • Celovečerný program
  • 26. 5. 2002 • 14:00 • Dlhé Kĺčovo • Šaffova ostroha.
  • 31. 5. 2002 • Čaklov • Verejná nahrávka cimbalparády (ľudová hudba)
  • 2. 6. 2002 • Kendice • Verejná nahrávka hudobných pozdravov (ľudová hudba)
  • 17. 6. 2002 • 19:00 • Herľany • Vystúpenie pre Technickú univerzitu Košice
  • 23. 6. 2002 • Košice – Šaca • Abovská svadba (ľudová hudba)
  • 27. 6. 2002 • Letisko Košice • Krst nového dopravného lietadla
  • 30. 6. 2002 • Medzilaborce • Festival kultúry a športu
  • 2. 7. 2002 • 18:30 • Margecany • Celovečerný program
  • 3. 7. 2002 • 10:30 • Košice, Tanečná sála FS Železiar • Škola tanca pre tanečníkov z Japonska
  • 5. 7. – 7. 7. 2002 • Východná • Folklórny festival Východná
  • 8. 7. – 15. 7. 2002 • Turecko, Bursa • Folklórny festival
  • 25. 8. 2002 • Podhoroď • Folklórny festival
  • 14. 9. – 15. 9. 2002 • Budapešť, Maďarsko • Tanečné divadlo “Hriech?”
  • 26. 9. – 6. 10. 2002 • Tournai – Belgicko • Folklórny festival “Festival International Danses Folkloriques”
  • 12. 10. 2002 • Uherské Hradiště • XII. mezinárodní festival hudebních nástrojů
  • 31. 10. 2002 • 16:00 • Košice, Alžbetina ulica • Vystúpenie pre zahraničných podnikateľov investujúcich na východnom Slovensku s účasťou prezidenta Rudolfa Schustera
  • 15. – 24. 11 • Košice • 8. ročník Košických folklórnych dní
  • 21. 11. 2002 • 19:00 • Košice, Koncertná sála Starej radnice • Hudaci hrajce – 8. ročník Košických folklórnych dní
  • 22. 11. 2002 • 19:00 • Košice, Jumbo centrum – estrádna sála • Súťaž tanečníckych schopností “O cenu Štefana Mráza” – 8. ročník Košických folklórnych dní
  • 23. 11. 2002 • 19:00 • Košice, Jumbo centrum – estrádna sála Jumbo centrum – divadelná sála – • 8. ročník Košických folklórnych dní
  • 24. 11. 2002 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • Tanečné divadlo “Hriech?” – 8. ročník Košických folklórnych dní
  • 15. 12. 2002 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • “Šťastie, zdravie, pokoj svätý vinšujeme Vám” – benefičný koncert pre humanitnú spoločnosť Humanita pre život.
  • 20. 12. 2002 • 09:00 • Košice, Jumbo centrum – estrádna sála • Koncert pre stredoškolákov
  • 6. 2. – 2. 3. 2001 • Japonsko: • Prezentácia slovenských ľudových tancov.
    • 08. februára 2001 • 10:00 hod. • Edogawa Tokyo
    • 10. februára 2001 • 18:00 hod. • Kanagawa
    • 12. februára 2001 • 14:00 hod. • Saitama
    • 13. februára 2001 • 14:00 hod. • Chiba
    • 14. februára 2001 • 12:30 hod. • Akasaka Aichi, • 18:30 hod. • Nagoya
    • 15. februára 2001 • 14:00 hod. • Nagoya
    • 17. februára 2001 • 14:00 hod. • Schimane
    • 18. februára 2001 • 14:00 hod. • Yamaguchi
    • 20. februára 2001 • 18:30 hod. • Oita
    • 21. februára 2001 • 18:30 hod. • Nagasaki
    • 22. februára 2001 • 14:00 hod. • Kumamoto
    • 24. februára 2001 • 14:00 hod. • Kagoshima
    • 25. februára 2001 • 15:00 hod. • Fukuoka
    • 26. februára 2001 • 18:30 hod. • Hiroshima
    • 27. februára 2001 • 18:30 hod. • Kagawa Takamtsu
  • 1. 4. 2001 • 18:00 • Bardejov, Športová hala • Východniarska šou II., zábavný program s humoristickou skupinou Drišľak
  • 28. 4. 2001 • Rožňava • Krajská súťaž sólistov tanečníkov
  • 3. 5. 2001 • 11:30 • Veľké Kapušany, Kultúrny dom • Výchovný koncert pre stredné školy
  • 6. 5. 2001 • 16:00 • Šaca, námestie • Oslava výročia mesta
  • 11. – 12. 5. 2001 • Šaľa • Celoštátna súťaž hudobného folklóru – súťaž speváckych skupín
  • 23. 5. 2001 • 17:00 • Prešov, hotel Floriánka • Koncert pre cestovnú kanceláriu A.I.T.
  • 26. 5. 2001 • Dlhé Kĺčovo • Súťaž sólistov tanečníkov – len ľudová hudba
  • 27. 5. 2001 • 19:30 • Košice, Štátne divadlo • Koncert pre verejnosť
  • 3. 6. 2001 • 16:30 • Giraltovce, amfiteáter • Verejný koncert
  • 23. 6. 2001 • 17:00 • Gelnica, amfiteáter • Verejný koncert
  • 29. 6. 2001 • 13:00 • Košice, Hlavná ulica • Brassparade – sprievodné podujatie festivalu dychových hudieb
  • 1. 7. 2001 • 15:00 • Komarany • 3. folklórny festival
  • 6. 7. 2001 • 23:00 • Východná, amfiteáter • Folklórny festival Východná – Východniarska šou II., zábavný program s humoristickou skupinou Drišľak
  • 7. 7. 2001 • Východná • Folklórny festival Východná
  • 8. 7. 2001 • Východná • Folklórny festival Východná
  • 10. 7. 2001 • 19:00 • Košice, hotel Slovan • Koncert pre cestovnú kanceláriu A.I.T.
  • 14. 7. 2001 • 23:00 • Detva • Folklórne slávnosti pod Poľanou – Profily
  • 15. 7. 2001 • 14:00 • Detva • Folklórne slávnosti pod Poľanou
  • 22. 7. 2001 • 14:30 • Folkmár • Folklórny festival
  • 27. 7. 2001 • 16:30 • Košice, Hlavná ulica • Rayle Košice
  • 28. 7. 2001 • 13:00 • Veľká Ida • 50. výročie súboru Ilosvai (ľudová hudba FS Železiar)
  • 10. 8. 2001 • 19:00 • Kokava n/Rimavicou • Folklórny festival Koliesko
  • 12. – 22. 8. 2001 • Maďarská republika • Medzinárodný folklórny festival Summerfest Százhalombatta
  • 25. 8. 2001 • 17:00 • Rejdová • Folklórny festival
  • 25. 8. 2001 • 22:00 • Parchovany • Oslava výročia folklórnej skupiny Parchovianka
  • 30. 8. 2001 • 17:00 • Košice, Hlavná ulica • Košické kultúrne leto
  • 7. 9. 2001 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • US STEEL – Talent night (Večer talentov)
  • 8. 9. 2001 • 16:00 • Kojšov • Kojšovská heligónka
  • 16. 9. 2001 • Liptovské Sliače, amfiteáter • Liptovské dni matky
  • 17. 9. 2001 • Košice – Inžinierske stavby • Stretnutie dôchodcov
  • 21. 9. 2001 • 16:00 • Košice – hádzanárska hala • Deň energetikov, dve vystúpenia
  • 21. 9. 2001 • 19:00 • Košice, hotel Slovan • Koncert pre cestovnú kanceláriu A.I.T.
  • 22. 9. 2001 • Telgárt • Ozveny staroslovienčiny pod Kráľovou holou
  • 4.10. 2001 • Bratislava, Slovenský rozhlas • Oslavy 75. výročia založenia Slovenského rozhlasu, vystúpenie ľudovej hudby FS Železiar v SRo Bratislava
  • 6. 10. 2001 • 19:00 • Košice, hotel Slovan • Koncert pre cestovnú kanceláriu A.I.T.
  • 15. 10. 2001 • 17:00 • Košice, Verejná knižnica J. Bocatia • Vernisáž výstavy Umelecké remeslo dnes pri príležitosti 7. ročníka “Košických folklórnych dní”.
  • 16. – 17. 10. 2001 • Budapešť • Stretnutie Slovákov v Dome slovenskej kultúry za účasti veľvyslanca Slovenskej republiky.
  • 19. 11. 2001 • 09:00 • 11:00 • Košice, Jumbo centrum • Vystúpenie pre stredné školy
  • 21. 11. 2001 • 09:00 • Košice, Tanečná sála SZUŠ • Vystúpenie pre metodikov základných škôl
  • 21. 11. 2001 • 11:00 • Košice, Jumbo centrum • Vystúpenie pre stredné školy
  • 23. – 25. 11. 2001 • Košice • 7. ročník Košických folklórnych dní.
  • 26. 11. 2001 • 19:00 • Košice, stará Športová hala • Trikrát folklór, spoločný program Romathanu, FS Železiar a Drišľaku.
  • 15. 12. 2001 • 18:00 • Košice, VLA • Vianoce s Borievkou
  • 16. 12. 2001 • 14:00 • Prešov, Čierny orol • Benefičný koncert pre humanitnú spoločnosť Humanita pre život.
  • 16. 12. 2001 • 19:00 • Košice, Štátne divadlo • Benefičný koncert pre humanitnú spoločnosť Humanita pre život.
  • 21. 12. 2001 • 20:00 • Krakov • Prezentácia fy. Dlažba s.r.o. Košice
  • 30. 1. 2000 • 18:00 • Košice, Jumbo centrum • Verejný koncert s Drišľakom – predpremiéra
  • 30. 1. 2000 • 20:00 • Košice, Jumbo centrum • Verejný koncert s Drišľakom – premiéra
  • 4. 3. 2000 • Trebišov, športová hala • Verejný koncert s Drišľakom
  • 10. 3. 2000 • Stropkov, Dom kultúry • Verejný koncert s Drišľakom
  • 18. 3. 2000 • Košice, Jumbo centrum • Verejný koncert s Drišľakom
  • 7. 4. 2000 • Košice, Štátne divadlo • Program “Dobrý večer Štefan Mráz”
  • 3. 5. 2000 • Košice, Estrádna hala Jumbo centra • 10. rokov ľudskosti (Humanita pre život)
  • 15. 5. 2000 • Sabinov, Dom kultúry • Koncert pre verejnosť
  • 17. 6. 2000 • Raslavice, Obecný úrad • Šarišské folklórne slávnosti
  • 18. 6. 2000 • Raslavice, Obecný úrad • Šarišské folklórne slávnosti
  • 25. 6. 2000 • Medzilaborce • Festival kultúry a športu
  • 2. 7. 2000 • Podhoroď • Festivalová Podhoroď
  • 7. 7. – 12. 7. 2000 • Turecko • Prezentácia slovenského folklóru
    • 07.07. Bursa – Amfiteáter Kultur park
    • 08.07. Bursa – Zafer Mahallesi
    • 09.07. Bursa – HAMITLER OPEN AIR THEARE
    • 10.07. Bursa – Námestie v mestskej časti
    • 10.07. Bursa – Amfiteáter Kultur park
    • 11.07. Bursa – Amfiteáter Kultur park
    • 12.07. Bursa – Amfiteáter Kultur park
  • 15. 8. – 21. 8. 2000 • Taliansko • Prezentácia slovenského folklóru
    • 15.08. ASOLO
    • 16.08. MONASTIER- starobinec
    • 17.08. SUSEGANA- námestie-stan
    • 18.08 TREVISO- INSTITUTO MENEGAZI
    • 18.08. TREVISO-obchodné centrum TIZIANO
    • 18.08. SAN BIAGO
    • 19.08. TREVISO
    • 20.08. VITORIO VENETO-SERRAVALE
    • 21.08. MONTEGROTTO TERME
  • 27. 8. 2000 · Vranov nad Topľou • 31. ročník Hornozemplínskych folklórnych slávností
  • 21. 9. – 22. 9. 2000 • Čierna Hora, Bečiči, Hotel Mediteran •Prezentácia slovenského folklóru
  • 23. 10. 2000 • 17:00 • Košice, knižnica J. Boccatia • Vernisáž výstavy “Drevorezby” z príležitosti KFD 2000
  • 17. 11. 2000 • 9:00 • Košice, DS Jumbo centrum • Výchovný koncert pre stredné školy
  • 17. 11. 2000 • 17:00 • Košice, Staromestská radnica • Hudobno-spevácky program KFD 2000
  • 18. 11. 2000 • 19:00 • Košice, DS Jumbo centrum • Tanečný program KFD 2000
  • 3. 12. 2000 • 18:00 • Košice, ES Jumbo centrum • Benefičný koncert pre mentálne postihnutých
  • 10. 12. 2000 • 19:00 • Prešov, DJZ • Benefičný koncert – Humanita pre život
  • 15. 12. 2000 • 18:00 • Krompachy, KD • Benefičný koncert – Humanita pre život
  • 16. 12. 2000 • 19:00 • Košice, Štátne Divadlo • Benefičný koncert – Humanita pre život
  • mesačne • Rádio Regina • Cimbalparáda (12 x)